#

O násProfil spoločnosti

História našej spoločnosti siaha až do roku 1995.

Hlavným predmetom činnosti spoločnosti MEDICAL GROUP SK a.s. je:

  • veľkodistribúcia liekov a zdravotníckych pomôcok- dovoz, vývoz, skladovanie, preprava a zásobovanie v SR registrovaných hromadne vyrábaných liekov, liečiv, pomocných látok a schválených zdravotníckych pomôcok

  • zásobovanie nemocníc, verejných lekární, zdravotníckych zariadení, zdravotných poisťovní vlastným vozovým parkom v rámci celého Slovenska.

  • prevádzkovanie konsignačných skladov

Počas obdobia nášho pôsobenia, prešla spoločnosť MEDICAL GROUP SK a.s. rozličnými zmenami nielen na manažérskej, akcionárskej úrovni, ale aj zmenou sídla spoločnosti a v roku 2019 aj zmenou miesta výkonu činnosti veľkodistribučného skladu.

Vďaka inováciám zavedených procesov, optimalizácii a zjednodušeniu logistických procesov, zvýšeniu výkonu a kapacity skladu dokážeme zvyšovať kvalitu našich služieb zákazníkom.

Spokojnosť zákazníka je pre nás na prvom mieste.

Pre našich zamestnancov je samozrejmosťou zdvorilosť, ústretovosť a vysoká odborná úroveň pri komunikácii so zákazníkmi.

#

Spoločnosť MEDICAL GROUP SK a.s. má zavedený, udržiavaný a recertifikovaný Integrovaný systém riadenia kvality a enviromentu v súlade s požiadavkami normy EN ISO 9001:2015, EN ISO 14001:2015.

Súbory cookie používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania, poskytovanie prispôsobených reklám alebo obsahu a analýzu našej návštevnosti. Kliknutím na „Súhlasím“ súhlasíte s naším používaním súborov cookie.